Ecommerce Facts & Figures of the United Kingdom

İngiltere'ye Giriş

İngiltere, Batı Avrupa'da anayasal bir monarşidir. 65,5 milyon nüfusa sahip ve başkenti Londra. Resmi dil İngilizcedir ve yaygın olarak konuşulan yabancı diller Fransızca ve Almancadır. İngiltere, 2.429.2 milyar Avro'luk bir GSYİH'ya sahip olup, 2017 yılında kişi başına GSYİH'yi 37.309 Avro'dur.

 

 • 65,5 milyon insan
 • 2.429.2 milyar Euro'luk GSYİH
 • % 4.8 işsiz
 • % 0.6 Enflasyon

 

Birleşik Krallık'ta E-Ticaret

2017'de İngiliz B2C e-ticaret cirosu% 13,4 artarak 197,4 milyar Avro oldu. Birleşik Krallık'ta 15 yaş ve üstü 60.6 milyon insanın çevrimiçi nüfusu vardı. Toplam çevrimiçi nüfusun 43.4 milyonu 2015 yılında çevrimiçi bir şey satın aldı. EShopper başına ortalama harcama, yılda 3.625 Euro idi.

 

B2C E-Ticaret Ciro 197,4 milyar Euro
B2C E-ticaret büyümesi % 13.4
Çevrimiçi nüfus 60.6 milyon
E-Mağaza Sayısı 43.4 milyon
KDV oranı % 20
En popüler ödeme yöntemi Banka Kartları

 

Birleşik Krallık'ta e-ticaret için ipuçları

Genç İngiliz müşterilerin% 28'i (16-21 yaşları arasında) aklı başında bir ürün olmasa bile çevrimiçi mağazalara göz atıyor. Yetişkin alışveriş yapanlar için (22-65 yaş arası) bu% 12'dir.

 

Kredi kartlarının ana ödeme yönteminiz olduğundan emin olun. İngiltere'deki müşteriler Banka Havalelerini ve Teslimattaki Nakit işlemlerini bilmemektedir.

 

Ürünlerin maliyetlerini İngiliz Sterlini'ne çevirmelisiniz. İngiltere'deki müşteriler genellikle çevrimiçi olarak Euro cinsinden alışveriş yapmak için bankalardan tahsil edilir.

 

İngiltere, yabancı web müşterileri için en üst sıradaki ülkeler arasında. Web sitenizin hem yerel hem de yabancı müşteriler için dil ve kullanılabilirlik açısından uygun olduğundan emin olun.

 

Takip numarası olmayan nakliye şirketlerini kullanmayın. İngiltere'deki müşteriler mallarının nakliye sırasında nerede olduğunu bilmek isterler.

 

İngiltere'de bir iletişim merkezine sahip olmamak, müşterileri rahatsız edebilir, çünkü anakara Avrupa’ya geri gönderilmesi ve gönderilmesi pahalıdır.

 

İngiltere'de müşterilere verilenleri almayın. Beklentileri ve standartları çok yüksektir ve bunlar yerine getirildiği sürece yalnızca şirketinize ve / veya ürününüze bağlı kalacaktır.

 

Tüketiciler, reklamlara iyi yanıt verir ve fiyat, kalite, üstün tasarım, markalaşma veya çevresel faydalar gibi bir avantaj görürlerse satın alırlar. Tüketicilerin haklarını şikayet etmekten ve savunmakta tereddüt etmedikleri için satış sonrası servis önemlidir.

 

İngiliz tüketiciler için, herhangi bir nakliye ücreti talep edilmemesi önemlidir. Buna hızlı teslimattan daha fazla değer veriyorlar.

 

Tıkla ve topla, İngiltere'de önemli bir lojistik yoludur.

 

Eğer eşik aşılmazsa, ancak varış ülkesinin geçerli KDV oranı, taşımacılığın başladığı ülkenin KDV oranından düşükse, tedarikçi yine de varış ülkesinin KDV'sini hesaba katmayı seçebilir. Lütfen bunun yalnızca belirli koşullar yerine getirildiğinde mümkün olduğunu unutmayın.

Continue reading?

Sort by:
Contributions: 1
Contributions: 1
Managing Director
Ecommerce Foundation Contributions: 71

Experts

 • MAHMUT YILDIZ
  Contributions: 1
 • Ankita D
  Contributions: 1
 • Jorij Abraham
  Managing Director
  Ecommerce Foundation, Safe.Shop
  Contributions: 71
asds